Sanofi
Ibalgin navbar-element
MENU

Ibalgin® gel

Ibalgin® gel
V 38 e-shopoch za cenu od 4,3 €
Porovnať ceny na Heureka.sk
Ibalgin® gel
V 38 e-shopoch za cenu od 4,3 €
Porovnať ceny na Heureka.sk

Účinná látka:

50 g balenie: ibuprofén 2,5 g. 100 g balenie: ibuprofén 5 g.


Lieková forma: dermálny gél
Veľkosť balenia: 50 g, 100 g
Vhodné pre: dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

  • Na liečbu bolestivých poranení šliach, svalov a kĺbov s opuchmi alebo bez opuchov, ako je podvrtnutie, natiahnutie, pomliaždenie.
  • Liečivá látka ibuprofén v postihnutom mieste tlmí zápal, znižuje opuch a potlačuje bolesť.

Účinná látka:

50 g balenie: ibuprofén 2,5 g. 100 g balenie: ibuprofén 5 g.


Lieková forma: dermálny gél
Veľkosť balenia: 50 g, 100 g
Vhodné pre: dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

  • Na liečbu bolestivých poranení šliach, svalov a kĺbov s opuchmi alebo bez opuchov, ako je podvrtnutie, natiahnutie, pomliaždenie.
  • Liečivá látka ibuprofén v postihnutom mieste tlmí zápal, znižuje opuch a potlačuje bolesť.

DÁVKOVANIE

Na postihnuté miesto votrite 4 – 10 cm dlhý prúžok gélu, 3 – 4× denne. Interval medzi jednotlivými aplikáciami 3 – 4 hodiny. Gél sa dobre vstrebáva do podkožných tkanív.

Písomná informácia pre používateľa: Stiahnuť v pdf Webová verzia

Bez parfumácie.

Těhotenství ikona

Tehotné ženy môžu užívať Ibalgin® gel len so súhlasom lekára. V posledných troch mesiacoch tehotenstva sa liek nesmie používať.
Dojčiace ženy môžu prípravok užívať len so súhlasom lekára, a to krátkodobo a na malé plochy.



KOMBINÁCIA PRE SILNÚ BOLESŤ

Pri silných bolestiach pohybového aparátu je vhodné liečbu doplniť užívaním tabliet Ibalgin® 400.

Ibalgin® 400 24, 48 tabliet je voľnopredajný liek na vnútorné použitie. Ibalgin® gel je voľnopredajný liek na vonkajšie použitie. Obsahujú ibuprofén. Pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.


Populárne produkty
Ibalgin® 400
IBALGIN® 400
Ibalgin® Rapidcaps
IBALGIN® Rapidcaps
Ibalgin® Duo Effect
IBALGIN® Duo Effect